13.4 C
Priština
More

  Si të aplikoni hijezuesin e faqeve varësisht formës së fytyrës

  spot_imgspot_img

  Teknikat e konturimit dhe hijezimit të faqeve janë mënyra më e mirë për të formësuar fytyrën tuaj, por kjo nuk mjafton nëse ju dëshironi tu jepni më shumë jetë dhe ngjyra fytyrës tuaj. Për të shmangur mundësin që ju të mos dukeni si palaqo dhe e quditshme, ju duhet të  aplikoni hijen neë faqet tuaja varësisht formës së fytyrës tuaj. Dhe sigurisht për të arritur rezultatin më të mirë të mundsheëm ju duhet të shikoni cilësinë e hijezuesit, ngjyreën e tij dhe formen e brushes qeë përdorni.

  Fotografia më lartë mund të ju ndihmoj të përcaktoni formën e fytyrës tuja dhe pastaj edhe të kuptoni se si duhet ta aplikoni hijezuesin e faqeve.

  kosovarja.ch

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...