29.1 C
Priština
More

  Zbuloni dosjen e tij seksuale me ndihmën e pozës të cilën e do më së shumti

  spot_imgspot_img

  Është i mirë në krevat, këtë e shihni qartë. Tani është çështja a është i mirë për lidhje serioze. Për ta kuptuar këtë, kushtoni kujdes pozës të cilën e do më së shumti.

  Poza do t’ju zbulojë se çfarë tipi është edhe para se ta njihni mirë. Natyrisht, ky test vlen për fatlumet të cilat kanë gjetur mashkullin të cilit pozat nuk ia caktojnë (jo)mundësitë, por afinitetet.

  Meshkujt mund të vlerësohen sipas këpucëve dhe rrobave dhe mënyrës së joshjes, mirëpo do të mësoni më shumë për të në shtrat, edhe nëpërmjet pozave.

  Po ju zbulojmë se çfarë tregojnë për mashkullin pozicionet e seksit.

  Pozën misionare e praktikojnë meshkujt që kanë mungesë kreativiteti, të cilët kurrë në shoqëri nuk kanë qenë të veçantë, por kanë ecur pas saj. Dhe meqë nuk janë të shkathët në joshjen e femrave, në këtë pozë ndihen shkëlqyeshëm, sepse e ndiejnë veten superiorë.

  Stilin doggy e praktikojnë meshkujt të cilëve burim kryesor i njohurisë dhe i inspirimit u janë filmat pornografikë. Ndërkaq, gjatë seksit nuk e shohin partneren por fantazojnë për ndonjë person me vithe të mëdha, të tipit të Kim Kardashianit.

  Seksin në këmbë e praktikojnë “të fortët” fjalëshumë, për të cilët ky është një rast që të shohin muskujt e tyre në aksion. Ndërkaq, partneren e konsiderojnë si objekt të dorës së dytë.

  Poza 69 gjithashtu tregon përvojën e pasur nga filmat pornografikë. Mirëpo tregon edhe në faktin që mashkulli mendon që është zot në seks. Ndërkaq në të vërtetë, vetëm përsërit atë që ka parë në ekran.

  Pozën e kaubojit e adhurojnë tipat të cilët janë dembelë të mëdhenj. Dëshirojnë të jenë pasivë dhe të mos bëjnë gjë. Mirëpo kur është fjala për kënaqësinë, nuk dëshirojnë ta humbin. Nuk e kanë atë energji në hulumtime, ndaj nëse u prin fati, nuk do të humbin kohë duke hulumtuar në internet.

  Poza e kundërt e kaubojit megjithatë është variant më i mirë, sepse është fjala për tipin i cili dëshiron të shohë se çfarë bën. Dhe me këtë rast do të kënaqë edhe partneren, ashtu siç duhet. E pra, nëse hasni në tipin e tillë, mos e lini t’ju iki nga duart, është më i miri nga të gjithë të tjerët.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...