19.7 C
Priština
More

  Trend

  spot_imgspot_img

  Sandalet e verës 2020 që duhet t’i keni patjetër

  Ka me qindra modele sandalesh që na duken si shpëtim gjatë verës, por siç ndodh në gjithçka, disa stile dallojnë nga të tjerët. Sandalet e 2020-ës janë një kombinim...

  Kapelja e peshkatarit rikthehet në modë

  Ato që njihen si “bucket hat” tashmë janë trendi i 2020-tës.Këto kapele që peshkatarët i përdorin të mbrohen nga dielli, në modë hynë në vitet e 90-ta. Por ato...

  Xhinset e ngushta nuk janë më “IN”

  Kur të përfundojë izolimi, moda do të ketë ndryshuar goxha shumë. Prandaj edhe garderoba jonë duhet të rifreskohet. Mund të fillojmë nga xhinset. Një nga trendet që tashmë po zhduket,...

  Fustani me jastëk është moda e karantinës

  Njerëzit po tregojnë se janë mjaft kreativ gjersa qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. E këto ide të tyre mund t’i gjeni në të gjitha rrjetet sociale. Maniakët e modës kanë...

  Në kohë të pandemisë lindin maskat me stil

  Coronavirusi, shumë shpejt, nga Kina kaloi edhe në në vende të tjera të botës. Ndërsa tani epiqendër e ka kontinentin evropian. Të gjithë njerëzit janë duke respektuar masat e...

  Rruza e gurë në geta për dukje unike

  Getat e dekoruara me rruza e gurë vezullues tashmë janë pjesë e modës në mbarë botën dhe secila vajzë a grua duhet t’i posedojë në dollapin e rrobave. Varësisht nga...

  Këto janë veshjet më të rehatshme dhe më trendy që ju duhen për verën

  Jeni gati për ditët e nxehta të verës? Edhe pse ende nuk po i ndjemë, këto ditë janë shumë pranë dhe na duhet të mendojmë mirë për veshjet që...

  Trendet më të çuditshme të këtij sezoni

  Mirë se vini në galaksi! Astrounate për një natë Edhe pse nuk keni qenë ndonjëherë në një anije kozmike, moda do t’iu bëj të udhëtoni në një univers të tillë....

  Gjithmonë një kombinim modern i ngjyrës Rozë dhe Kafe

  E lehtë dhe e errët, janë kombinim universal që më së miri shihet në botën e modës dhe bukurisë. Kushdo që merret me modën e di se ky është...

  Sekretet e vogla të stilit perfekt

  Yjet e famshme të Hollivudit, pa marrë parasysh sa tërheqëse të duken në ekranet e mëdha dhe të vogla, dhe në premiera të mëdha, prapë se prapë nuk janë...

  Trendet e modës: Sexy në një kostum

  Jepni vulën e përcaktimit dhe fuqisë stilit tuaj me një xhaketë dhe pantallona të dizajneve dhe modeleve të ndryshme ... Nuk ka mënyrë më të mirë për të dërguar një...

  Këto sandale do të bëjnë namin këtë verë, duhet t’i keni patjetër

  Nëse doni të jeni në një hap me fashionistët më cool, është ky momenti që të shihni trendet dominuese për këtë sezon veror. Stilistët nuk kanë menduar vetëm një...

  Trendi më i ri i xhinseve na la pa fjalë

  Kohët e fundit më shumë po shikojmë "çmendurira" në tendencat më të fundit të xhinseve, sesa gjëra të zakonshme. Tashmë stilistët duken të jenë në konkurrencë me njëri-tjetrin, për...

  Popular

  spot_imgspot_img