28.6 C
Priština
More

  Paragjella

  spot_imgspot_img

  Sallatë ruse apo françeze? Përgatiteni vetë…

  A mund ta paramendoni cilndo festë dhe tavolinën e begatshme pa ...

  Çorbë vegjetariane me këpurdha dhe oriz të zi

  Ju duhet diçka që nuk përmbanë mish, ...

  Supë me hudhra që ëshë 100 herë me efikase se antibiotiku

  Antibiotikët dhe ilacet e tjera na jepen gjithnjë e më shumë, ...

  Supë me perime, oriz dhe pesto

   Përbërësit: 150 gr bizele 150 fasule 100 gr oriz 70 gr mashurka  2 karota 1 patate 1 kungull 1 dege selino 1 qepe 1 vegete 1 luge pesto  vaj...

  Sallatë e lehtë tune

  Vakt ideal për ditët e nxehta. E ushqyeshme dhe e shëndetshme, sallatë e shijshme me patate, tunë, bishtaja dhe bizele. Përbërësit e nevojshëm 3 patate të madhësisë së mesme nga...

  Popular

  spot_imgspot_img