20.7 C
Priština
More

  Shenjat që iu tregojnë se partneri juaj po iu tradhëton

  spot_imgspot_img

  Të zbulosh se partneri iu ka tradhëtuar nuk është kurrë e lehtë, por shumica e njerëzve do të preferonin më shumë ta dinin të vërtetën sesa të qëndronin në errësirë ​​për pabesinë e tjetrit të rëndësishëm.

  Për të kapur në flagrancë një partner jobesnik ose për të konfirmuar dyshimet, njerëzit i drejtohen ekspertëve, hetuesve privatë, detyrë e të cilëve është të zbulojnë marrëdhënie të fshehura dhe afera të paligjshme.

  Eksperti, Tom Martin tha për The Independent se mashtruesit ndjekin gjithmonë të njëjtat modele.

  Ai tha se ndryshimi i zakoneve është njëra prej shenjave të para, që ngre dyshime se partneri juaj mund të jetë duke iu tradhëtuar, shkruan The Independent.

  Një shenjë tjetër është edhe largimi nga shtëpia herët dhe kthimi vonë, pastaj udhëtimet e biznesit dhe mungesa në festat ose ngjarjet familjare.

  Eksperti gjithashtu u shpreh se puna jashtë orarit të tepërt është njëra prej shenjave të tjera.

  Shenja të tjera:

  Shpenzime të pashpjegueshme

  Llogari sekrete në rrjetet sociale

  Faturat e fshehura të kartës së kreditit

  Kujdes shtesë

  Aroma e dikujt tjetër

  Blerja e dhuratave që nuk i keni parë

  Gjëra të pashpjegueshme

  Anëtarësimi në palestër

  Thirrjet e humbura nga një numër i panjohur

  Mesazhe me tekst të koduara ose të fshehta

  Më pak seks

  Gënjeshtra të dukshme etj.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...