Këtu janë disa stile veshjesh për t’u dukur dhe për t’u ndierë plot vetëbesim gjatë gjithë sezonit vjeshtë-dimër.

Me të zeza kokë e këmbë

E dini që ngjyra e zezë përkthehet në guxim, luks dhe forcë. Një xhaketë lëkure e zezë është e përsosur për një fundjavë me miqtë…

Ndjehuni komode

Vigjilente dhe komode! Kjo veshje e rehatshme, por e sofistikuar është zgjedhja e preferuar për fjalë për fjalë për çdo vjeshtë.

Diva e xhinseve

Kjo ngjyrë e sofistikuar e verës asnjëherë nuk humbet nga moda. E kombinuar me xhinse, ju bën të dukeni mjaft elegante dhe gati për të rrëmbyer shumë shikime.

Fustani ideal

E hijshme dhe luksoze! Ato që e veshin këtë fustan thonë se i bën të ndihen të sigurta dhe seksi…

Si një modele


Mund të ‘komandoni’ çdokënd me një kostum të tillë super stil.

Burimi: Albanianpost.com