-4.2 C
Priština
2.9 C
Zürich
More

  Veshjet, “aksesor” i vetëbesimit tuaj

  spot_imgspot_img

  Këtu janë disa stile veshjesh për t’u dukur dhe për t’u ndierë plot vetëbesim gjatë gjithë sezonit vjeshtë-dimër.

  Me të zeza kokë e këmbë

  E dini që ngjyra e zezë përkthehet në guxim, luks dhe forcë. Një xhaketë lëkure e zezë është e përsosur për një fundjavë me miqtë…

  Ndjehuni komode

  Vigjilente dhe komode! Kjo veshje e rehatshme, por e sofistikuar është zgjedhja e preferuar për fjalë për fjalë për çdo vjeshtë.

  Diva e xhinseve

  Kjo ngjyrë e sofistikuar e verës asnjëherë nuk humbet nga moda. E kombinuar me xhinse, ju bën të dukeni mjaft elegante dhe gati për të rrëmbyer shumë shikime.

  Fustani ideal

  E hijshme dhe luksoze! Ato që e veshin këtë fustan thonë se i bën të ndihen të sigurta dhe seksi…

  Si një modele


  Mund të ‘komandoni’ çdokënd me një kostum të tillë super stil.

  Burimi: Albanianpost.com

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...