20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Etiketë: vajza

  Browse our exclusive articles!

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Rregullat që duhet të ndiqni sa herë vishni taka

  Ka kaq shumë fuqi tek takat dhe çdo vajzë e di mirë ku e kemi fjalën, por ka diçka. Nëse nuk zgjidhni të duhurat...

  Vajza e Steven Spielberg bëhet nuse e Tetovës

  Familja e regjisorit me famë botërore,Steven Spielberg, ka një arsye të madhe për të festuar këtë fundjavë: Destry Allyn Spielberg është fejuar. Vajza më e...

  Mc Kresha bëhet baba

  Reperi kosovar Mc Kresha dhe bashkëshortja Erzina Shehu janë bërë prindër. Ky lajm është marrë vesh nga postimi i familjarëve të Erzinës. Zbulohet se çifti janë...

  Ditëlindja e Renesë bën bashkë Norën e Robertin

  Renee është vajza e këngëtarëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Ditën e sotme, ajo ka mbushur 5 vjet.Ndonëse jemi në situatë pandemie dhe ndalohet...

  Vajzën e Loredanës e merr malli për babain

  Këngëtarët Loredana dhe Mozik ka kohë që i kanë dhënë fund martesës së tyre. Por nga kjo lidhje ata kanë vajzën e tyre, Hanën. Siç...

  Popular

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Horoskopi javor

  DASHI  Puna: Ndodhitë e reja që do t’ju shoqërojnë këtë...
  spot_imgspot_img