20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Etiketë: Fytyra

  Browse our exclusive articles!

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Mit vs. fakt: A është keq ta lash fytyrën në dush?

  Sado e përshtatshme që të jetë, ekziston një ide se larja e fytyrës në dush mund ta bëjë lëkurën që të humbasë vajrat natyralë....

  Trajtimet e fytyrës duhen bërë para apo pas dushit?

  Cila ka efekt më të mirë? Zbulojeni tani! Trajtimet e fytyrës janë gjithnjë të nevojshme për të pasur një lëkurë sa më të butë dhe...

  Nga se ju vjen nevoja për të prekur fytyrën?

  Ju shihni një puçër dhe vendosni ta shtrydhni. Nëse herën e parë nuk ia dilni, e provoni sërish e sërish, derisa diçka brenda jush...

  A është keq ta lash fytyrën në dush?

  Sado e përshtatshme që të jetë, ekziston një ide se larja e fytyrës në dush mund ta bëjë lëkurën që të humbasë vajrat natyralë....

  Pse nuk duhet të përdorni kurrë një peshqir për të tharë fytyrën pasi e lani atë?

  Nëse keni lëkurë të ndjeshme, përdorimi i peshqirëve nuk është alternativa më e mirë për të tharë fytyrën. Peshqirët janë të mbushur me shumë baktere...

  Popular

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Horoskopi javor

  DASHI  Puna: Ndodhitë e reja që do t’ju shoqërojnë këtë...
  spot_imgspot_img