-4.8 C
Priština
-0.1 C
Zürich
More

  Truk i thjeshtë i një amvisjeje me përvojë për tharjen e enëve në makinë

  spot_imgspot_img

  Nëse përdorni rregullisht një makinë larëse enësh, atëherë kjo pajisje me siguri ju ka ndodhur që shumë herë të mos i thajë plotësisht enët.

  Gjithçka që ju nevojitet për këtë truk është një leckë kuzhine prej pambuku.

  E tëra çfarë ju duhet të bëni është të prisni që procesi i larjes të përfundojë plotësisht.

  Hapni derën e makinës dhe vendosni mbi to peshqir kuzhine. Kur mbyllni derën, lecka do të thithë të gjithë lagështinë që mbetet në enët.

  – Duhet ta provoj këtë. Enët e plastikës mbesin gjithmonë të lagura edhe kur aktivizoj mënyrën e tharjes – ky është vetëm një nga komentet e shumta.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...