-4.2 C
Priština
2.9 C
Zürich
More

   8 fotografi befasuese që shfaqin bukurinë e sjelljes në jetë të foshnjëve 

  spot_imgspot_img

  Përgatituni për të ndjerë emocione të forta kur planifikoni të zgjeroni familjen tuaj.

  Ne gjithmonë mendojmë të kemi fotograf profesional në mementet më të rëndësishme të jetës tonë, si dasma, pagezimi, festat e ditëlindjes etj. Pra, pse e lëmë momentin e sjelljes në jetë të femijës jashtë syrit të kamerës. Fotografitë e çastit të lindjes janë një trend në rritje, madje kjo ka shpier në themelimin e Shoqatës Ndërkombëtare të Fotografive të Lindjes në 2010, dhe pasi kemi parë këto fotografi, ne e kemi kuptur pse-në, Vetëm shikoni se sa të bukura janë:

  Foto nga: Nichole HannaFoto nga: Jane McCrae

  Foto nga: Emily Robinson

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...