-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Këto sandale do të bëjnë namin këtë verë, duhet t’i keni patjetër

  spot_imgspot_img

  Nëse doni të jeni në një hap me fashionistët më cool, është ky momenti që të shihni trendet dominuese për këtë sezon veror. Stilistët nuk kanë menduar vetëm një look sa më të kuruar tuajin, por njëherësh ata kanë „vulosur“ edhe komiditetin tuaj. Në mënyrën më të mirë të mundshme le të themi…

  Nga mini takat praktike, tek sandalet që zbulojnë shputat e këmbëve, e që ky cilësohet si një rikthim i stilit të dikurshëm. Ndaj, jepini një refresh veshjeve dhe garderobës suaj, duke e pasuruar me të tilla blerje. Pesë modelet e sandaleve IN i gjeni këtu dhe bëhuni gati për të hedhur hapat më të sigurt të kësaj vere!

  1. Nine West

  2. Ganni

  3. ATP Atelier

  4. Loeffler Randall

  5. Giuseppe Zanotti

  Burimi: Harper’s Bazaar

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...