-1.3 C
Priština
-3.1 C
Zürich
More

  Agnesa Vuthaj me fustan të bardhë është një princeshë përrallash

  spot_imgspot_img

  Nëse ka diçka që mund t’i shkojë më shumë se çdo ngjyrë tjetër, ajo është, pa asnjë dyshim, e bardha. Një bruneje të pastër dhe të ëmbël, çfarë më shumë se një fustan i bardhë do t’i falte profilin e një princeshe përrallash?

  Një tjetër e ftuar speciale e Class Fashion Show, që i mahniti të gjithë në sfilatën e mbrëmjes së sotme ishte Miss-i i njohur nga Kosova. Fustanet e nusërisë, nga brandet ndërkombëtare, janë prezantuar nga një grup modelesh të njohura, mes të cilave spikati edhe Agnesa.

  Një zgjedhje e pazakontë e fustaneve që kanë dominuar sezonin i rri për shtat bukuroshes nga Kosove, e cila, duke i shtuar pamjes edhe aksesorin e saj të përhershëm – buzëqeshjen, nuk lë më dyshime për ngjashmërinë me princeshën e përrallave.

  Nga jeta private e Agnesës nuk kemi mësuar ende asgjë të re, por thonë se nuri i fustanit të bardhë e sjell shpejt edhe martesën e vërtetë. Qoftë kështu në këtë rast!

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...