6.4 C
Priština
More

  Agnesa Vuthaj me fustan të bardhë është një princeshë përrallash

  spot_imgspot_img

  Nëse ka diçka që mund t’i shkojë më shumë se çdo ngjyrë tjetër, ajo është, pa asnjë dyshim, e bardha. Një bruneje të pastër dhe të ëmbël, çfarë më shumë se një fustan i bardhë do t’i falte profilin e një princeshe përrallash?

  Një tjetër e ftuar speciale e Class Fashion Show, që i mahniti të gjithë në sfilatën e mbrëmjes së sotme ishte Miss-i i njohur nga Kosova. Fustanet e nusërisë, nga brandet ndërkombëtare, janë prezantuar nga një grup modelesh të njohura, mes të cilave spikati edhe Agnesa.

  Një zgjedhje e pazakontë e fustaneve që kanë dominuar sezonin i rri për shtat bukuroshes nga Kosove, e cila, duke i shtuar pamjes edhe aksesorin e saj të përhershëm – buzëqeshjen, nuk lë më dyshime për ngjashmërinë me princeshën e përrallave.

  Nga jeta private e Agnesës nuk kemi mësuar ende asgjë të re, por thonë se nuri i fustanit të bardhë e sjell shpejt edhe martesën e vërtetë. Qoftë kështu në këtë rast!

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...