-0.8 C
Priština
-1.4 C
Zürich
More

  15 ide për frizurë moderne

  spot_imgspot_img

  Kjo sezonë sjell llojllojshmëri dhe lë hapësirë për eksperimentim. prandaj provoni një punxhë, bishtalec apo ndonjë frizurë tjetër moderne, të cilën mund ta bëni vetë dhe për të ndryshoni dukjen, pa patur nevojë që të preni apo rimodeloni flokët.

  Valë të pasura

  Punxhë e ulët

  Bistek i fshehur

  Bishtalec i lartë

  Bishtalec i ulët

  Nyje e ulët

  Bistek në punxhë

  Bistek i ulët

  Rreth në flokë të ngritura

  Pamje të flokëve të lagura

  Bistek i imët në skaje

  Dukje relaksi

  Bishtalec i ulët i valëzuar

  Rreth prej bisteku

  Frizurë me volum

  Kjo temë është përgatitur nga Rrjeti i Studiove të Bukurisë PASSION.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...