12.7 C
Priština
More

  Argetuese

  spot_imgspot_img

  Dua Lipa sjellë hitin e radhës

  Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, vjen edhe me një videoklip të cilin e ka realizuar për këngën “Levitating Featuring DaBaby”, e cila është pjesë e albumit të...

  Sabri Fejzullahu rikthehet tek publiku me “Dy zemra”

  Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, pas një kohë goxha të gjatë, vjen me një këngë të re.   “Dy zemra” mban titullin ky projekt, të cilin e ka sjell në...

  Albina dhe Labi vijnë me “Hallakamë”

  Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri e kanë publikuar këngën e titulluar “Hallakamë”. Artistët ia kanë bashkangjitur këngës edhe një videoklip. Për tekstin është përkujdesur Petrit Sefaj, ndërsa me orkestrim të...

  Kida solli videoklip hot në mesnatë

  Bashkëpunimi i saj me Mozzik është nga më të dëgjuarat e kësaj vere. Por Kida nuk e ka përmbyllur verën pa sjellë edhe një super hit. “Edhe sa” është kënga të...

  Rikthehet Genta Ismajli me plot ritëm

  Këngëtarja gjilanase ka kohë që i ka munguar skenës muzikore. Por Genta Ismajli gjatë të shtunës ka publikuar këngën e re “Ça bo”. Kënga është realizuar në bashkëpunim ke këngëtarin Marsel...

  Ja përse qenka bërë nuse Dafina

  U përfol shumë për fotografitë e saj me veshje të nuseve. Madje u përfol edhe për një martesë të mundshme të Dafina Zeqirit me DJ Geek. Por në fakt, veshjet...

  Tayna sjell nostalgji për një serial të famshëm në Kosovë

  Tayna ka publikuar hitin e dytë për këtë verë. “Qe qe” titullohet kënga e saj e re, në të cilën këngëtarja dëgjohet të këngojë edhe në gjuhën spanjolle. Madje edhe...

  Xeni kërkon pajtim, por me kë?

  As pandemia nuk po e ndal Xenin. Derisa kohë më parë, këngëtari i njohur nga Gjakova, Shkelzen Jetishi, solli një këngë për mjekët e punëtorët shëndëtsor, tani ka ardhur...

  Në 12 orëshin e parë Dhurata dhe Azet arrijnë 1 milionshin

  Zgjodhën mesnatën për të publikuar bashkëpunimin e tyre. E ende pa kaluar 24 orëshi i parë, kënga e re e Dhurata Dorës dhe Azet, arriti mbi 1 milion shikues në...

  Tayna publikon këngë me tekst banal

  Është një nga më të preferuarat e kohëve të fundit. Tayna arriti të bëhet e famshme për shkak të stilit të saj të këndimit dhe “diss-ave” ndaj kolegeve të tyre. As...

  A ju ka munguar bashkëpunimi i Mc Kreshës dhe Lyrical Son?

  Janë dy këngëtarë tejet të preferuar dhe çdo këngë që sjellin bëhet hit. Edhe këtë verë, Mc Kresha dhe Lyrical Son janë kujdesur të sjellin risi. “Ajo po don” quhet bashkëpunimi...

  “Pa Gajle” vjen nga Fifi dhe Young Zerka

  Vera, si gjithmonë, pos temperaturave të larta, sjellë edhe shumë projekte e këngë të reja të artistëve shqiptarë. Ndër të fundit që erdhën me këngë të re janë Filloreta Raçi...

  Çfarë do të thotë “NKN” në këngën e Skerdit dhe Samantës?

  Bashkëpunimi i rradhës vjen nga Skerdi e Samanta. “NKN” quhet kënga e tyre të cilën e kanë publikuar këtë të martë. Samanta është kujdesur që të duket mjaft tërheqëse në këtë...

  Kënga “Hallucinate” e Dua Lipës inspirim për filter në Instagram

  Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa dhe kompania Warner Records kanë ofruar një mundësi interesante për të gjithë kreatorët dhe dizajnerët e filterëve për aplikacionin social Instagram. Këtë e...

  Kida dhe Mozzik e djegin lojën me videoklipin e ri

  “PP” është projekti i shumëpritur në të cilin Kida dhe Mozzik kanë bashkuar forcat. E duket se ata ja kanë dalë të sjellin një super hit veror. Një videoklip 6 minuta...

  Publikohet bashkëpunimi i Dafinës, Ledrit dhe Lumi B

  “Aman” quhet kënga më e re e servuar për publikun shqiptar. Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B, kanë bashkuar forcat për të sjellur një super hit. Këngës ritmike, i kanë...

  Ghetto Geasy dhe Majk sjellin përsëri klip me luks dhe femra

  “Je t’aime” quhet projketi më i ri që sjellin këngëtarët e Baba Stars. Ghetto Geasy dhe Majk janë kujdesur që të sjellin ritëm në këtë sezonë verore. Ata nuk i kanë...

  Dhurata Dora publikon “Ferrari”

  Këngëtarët nuk kanë të ndalur. Çdo ditë po sjellin këngë të reja. Këtë të shtunë Dhurata Dora ka publikuar këngën e re. “Ferrari” quhet projekti i saj më i ri....

  Butrint Imeri vjen bjond në klipin e ri

  “Si përpara” quhet kënga më e re që Butrint Imeri e ka publikuar këtë të premte. Këngës i ka bashkangjitur edhe videoklipin përmes së cilit sjell freksinë e detit tashmë...

  Nita Latifi sjell freski në videoklipin e ri

  “Majëm” quhet kënga më e re e këngëtares Nita Latifi, të cilën e ka publikuar sot me videoklip. Nita ka vendosur që në prag të verës të kënaq fansat e...

  Popular

  spot_imgspot_img