17.7 C
Pristina
14.6 C
Zurich
More

  Sabri Fejzullahu vjen me këngën e re “Vula e dashurisë”

  spot_imgspot_img

  Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, ditën e shtunë ka publikuar këngën e re.

  “Vula e Dashurisë” mban titullin projekti i ri, të cilin e ka shoqëruar edhe me videoklip.

  Teksti është shkruar nga kompozitori Ilir Berani, kurse për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

  Producimin e ka realizuar EmraCom, ndërkohë që klipi u realizua nga produksioni “Max Production”.

  Pavarësisht viteve, Fejzullahu vjen me një paraqitje elegante e atraktive në videoklip.

  Projekti tanimë është i disponueshëm edhe në kanalin e ‘Arkiva Shqip’ në YouTube

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...