2.8 C
Priština
9.1 C
Zürich
More

  Etiketë: kenga e re

  Browse our exclusive articles!

  Hamide Zhigolli dhe Zonja Elena nga Shqipria

  Kujdesi për familjet në Zvicër nga mashtrueset dhe kërcënimet,...

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  Dafina së shpejti me projekt të ri muzikor

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, duket se ka nisur punën për projektin e ri muzikor. Kjo është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale,...

  Sabri Fejzullahu rikthehet tek publiku me “Dy zemra”

  Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, pas një kohë goxha të gjatë, vjen me një këngë të re.   “Dy zemra” mban titullin ky projekt, të...

  “Pa Gajle” vjen nga Fifi dhe Young Zerka

  Vera, si gjithmonë, pos temperaturave të larta, sjellë edhe shumë projekte e këngë të reja të artistëve shqiptarë. Ndër të fundit që erdhën me këngë...

  Unikatil paralajmëron projektin e ri muzikor

  Reperi i mirënjohur Unikatil, ka vendosur të befasojë fansat e tij. Këtë e ka lënë të kuptohet nga postimi i tij i fundit në profilin...

  Tayna sjell këngën e re

  Tayna është një nga këngëtaret e cila arriti shumë shpejt të rrëmbejë zemrat e një numri të madh të fansave. E për të gjithë...

  Popular

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...
  spot_imgspot_img