Reperi i mirënjohur Unikatil, ka vendosur të befasojë fansat e tij.

Këtë e ka lënë të kuptohet nga postimi i tij i fundit në profilin e Instagramit.

Në fotografi, Unikatil shihet i veshur në mënyrë sportive, duke ecur në qytetin e boshatisur. Ndërsa atë e ka përcjellur me këtë shkrim:

“Po mendoj ndoshta nuk ish konë keq me publiku diçka gjatë këtij karantimi”

E duket se kjo ide u ka pëlqyer ndjekësve të këngëtarit, meqë postimi ka marë dhjetra mijëra “like” dhe komente pozitive.

Mbetet të shihet kur do ta realizojë atë.