Kida, Ledri Vula dhe Butrint Imeri, kanë bashkuar forcat për të sjellë një super hit veror.

“Dale” është titulli i këngës, videoklipin e së cilës, treshja e kanë realizuar në një nga resortet e famshme turke.

Ky projekt është klikuar mbi 2 milionë e 300 mijë herë në më pak se 24 orë.