2.8 C
Priština
9.1 C
Zürich
More

  Etiketë: kenga

  Browse our exclusive articles!

  Hamide Zhigolli dhe Zonja Elena nga Shqipria

  Kujdesi për familjet në Zvicër nga mashtrueset dhe kërcënimet,...

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  Kida vjen me bashkëpunim ndërkombëtar

  Këngëtarja kosovare Kida, ka befasuar fansat e saj me një bashkëpunim ndërkombëtar. Samra është këngëtari gjerman, me të cilin Kida publikoi duetin, të enjten në...

  Ramë Lahaj shënon 28 nëntorin me këngë

  Sot festohet dita më e rëndësishme kombëtare, Pavarësia e Shqipërisë. Ndonëse kësaj here festa e Flamurit shqiptarët anë e mban i gjen në situatë pandemike,...

  Dua Lipa sjellë hitin e radhës

  Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, vjen edhe me një videoklip të cilin e ka realizuar për këngën “Levitating Featuring DaBaby”, e cila...

  Albina dhe Labi vijnë me “Hallakamë”

  Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri e kanë publikuar këngën e titulluar “Hallakamë”. Artistët ia kanë bashkangjitur këngës edhe një videoklip. Për tekstin është përkujdesur Petrit...

  Kida solli videoklip hot në mesnatë

  Bashkëpunimi i saj me Mozzik është nga më të dëgjuarat e kësaj vere. Por Kida nuk e ka përmbyllur verën pa sjellë edhe një super...

  Popular

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...
  spot_imgspot_img