Janë dy këngëtarë tejet të preferuar dhe çdo këngë që sjellin bëhet hit.

Edhe këtë verë, Mc Kresha dhe Lyrical Son janë kujdesur të sjellin risi.

“Ajo po don” quhet bashkëpunimi i tyre.

Këngës i kanë realizuar një videoklip të veçantë nga këngëtarët e tjer, pjesë e të cilit është edhe aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu.