2.8 C
Priština
9.1 C
Zürich
More

  Etiketë: kepucet

  Browse our exclusive articles!

  Hamide Zhigolli dhe Zonja Elena nga Shqipria

  Kujdesi për familjet në Zvicër nga mashtrueset dhe kërcënimet,...

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  Këshilla për këmbët e shëndetshme

  Gjatë muajve të ngrohtë të verës, ne harxhojmë shumë më tepër kohë në këmbë nga shëtitjet, ecja nëpër rërë dhe aktivitete të tjera në...

  A duhet të lani rrobat pas daljes nga shtëpia?

  Në këto ditë të izolimit, ju megjithatë duhet të dilni për blerje të gjërave ushqimore të domosdoshme. Kur dilni, ju praktikoni një distancë të...

  5 gabime që bëjnë femrat kur blejnë këpucë me taka të larta

  Këpucët e reja me taka të larta të kanë krijuar plagë (fluska) që në ditën e parë kur i ke veshur? Ndoshta gjatë kohës...

  7 arsye pse këpucët duken të lira (dhe si t’i shmangim ato)

  Buxheti i kufizuar nuk do të thotë se këpucët tuaja duhet të duken të lira. Për më tepër, edhe me më pak para, mund...

  Femrat tani vendosin lëvozhga portokalli në këpucë. Arsyeja do të ju befasojë!

  Nëse ju djersitin këmbët çfarëdo që bëni, kështu që këpucët ndjejnë erë të pakëndshme, kemi supertruk! Mjafton që në to të vendosni lëvozhga portokalli...

  Popular

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...
  spot_imgspot_img