2.8 C
Priština
9.1 C
Zürich
More

  Etiketë: kepuce

  Browse our exclusive articles!

  Hamide Zhigolli dhe Zonja Elena nga Shqipria

  Kujdesi për familjet në Zvicër nga mashtrueset dhe kërcënimet,...

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  Tetë truqe për taka të rehatshme

  Një nga pyetjet kryesore të modës që na shqetëson të gjithë është: Si të ecim gjithë ditën me taka të larta dhe kjo të...

  Çfarë lloj këpucësh janë ideale për trupin tuaj?

  Këpucë më take të larta dhe shputë të hollë janë ideale për femrat e holla dhe të gjata, ndërsa platformat janë përzgjedhje ideale për...

  Gabimet më të zakonshme gjatë blerjes së këpucëve me takë

  Edhepse taket shumë pëlqehen, femrat shpesh bëjnë gabime gjatë blerjes dhe zgjedhjes së takeve. Po ju paraqesim ato më të zakonshmet, dhe gjithashtu po...

  Të përkryera për ditët e verës: Sandale me rrypa

  Dizajnerët për këtë verë na kanë prezantuar një game të gjërë të modeleve të ndryshme të sandaleve me rrypa, dhe avantazhi më i madh...

  Balsami për buzë i gjithanshëm: Pastron këpucët dhe heq të gërvishturat

  Karshi sendeve të nevojshme për pastrim të shtëpisë dhe këpucëve, ...

  Popular

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...
  spot_imgspot_img