-6.2 C
Priština
-1.9 C
Zürich
More

  Etiketë: ankthi

  Browse our exclusive articles!

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Fëmijët nuk thonë që janë anksiozë por e tregojnë këtë në shumë mënyra

  Fëmija do të ankohet se u dhemb barku dhe vërtet do t’i dhembë barku, mirëpo shkaktari i dhembjes mund të jetë i natyrës psikike. Studimi...

  Si ndikon tek fëmija ankthi dhe depresioni gjatë shtatzënisë?

  Sipas një studimi të ri, ankthi psikologjik i nënës gjatë shtatzënisë mund të rrisë rrezikun për astmë te foshnja e saj.Studiuesit kishin marrë prindërit...

  Pse ndihesh e trishtuar pas seksit?

  E beson ose jo, është një ndjesi e përbashkët për meshkujt dhe femrat të kenë një lloj depresioni pas seksit, edhe në qoftë se...

  Si të ndjeheni më të qetë dhe të merrni frymë më lehtë gjatë mbajtjes së maskës

  Tashmë është e detyrueshme të merrni një maskë ose mbulesë fytyre kur përdorni një transport publik. Për disa njerëz me ankth, kjo mund t’i bëjë...

  Popular

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Çfarë dini për energjinë seksuale?

  Kur dëgjoni termin "energji seksuale", ndoshta mendoni për tensionin...
  spot_imgspot_img