29 C
Priština
More

  Këngëtaret kohën po e kalojnë duke vallëzuar

  spot_imgspot_img

  Tashmë të gjithë janë duke ndenjur në shtëpi për 1 muaj rresht, ndërsa ende nuk dihet se sa do të vazhdojë kjo situatë. Secili ka mënyra të ndryshme për të kaluar kohën të mbyllur brenda.

  Shumë nga këngëtaret kosovare, kanë zgjedhur që të vallëzojnë. E performancat e tyre, po i ndajnë me të gjithë në rrjetet sociale.

  Disa nga këto këngëtare janë Nora Istrefi dhe motra e saj Era, Kida e Dhurata Dora.

  Këto nuk janë të vetmet që tashmë janë bërë përdoruese të rrjetit më të ri Tik Tok, në të cilin njerëzit po e kalojnë kohën duke bërë video argëtuese.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...