29 C
Priština
More

  Etiketë: Coronavirusi

  Browse our exclusive articles!

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  A ndihmon vitamina C dhe zinku në luftimin e Covid-19? Ja ç’thonë studimet e reja!

  A ndihmon vitamina C dhe zinku në luftimin e Covid-19? Jo, madje as në doza të larta, sipas disa provave të para klinike për...

  Udhëzimet e CDC: Mënyrat e përdorimit të maskës që ulin me 95% rrezikun e transmetimit

  Mbajtja e një maske të ngushtë kirurgjikale, ose dyfishimi i maskave, mund të zvogëlojë ndjeshëm transmetimin e Covid-19 dhe të ngadalësojë përhapjen e llojeve...

  Studimi: Coronavirusi ndikon negativisht në cilësinë e spermës

  Rastet e rënda të Covid-19 mund të ndikojnë në cilësinë e spermës së një burri, duke ndikuar kështu ndoshta në fertilitetin e tij, sipas...

  Paralajmërohet një tjetër goditje e Covid nëse të vaksinuarit veprojnë kështu

  Njerëzit e vaksinuar gabimisht besojnë se ata janë të lirë për të lëvizur kudo dhe shoqërohen me njerëz të tjerë pavarësisht nga një kërcënim...

  Nëse e vëreni këtë ndryshim në gojë, mund të keni Covid

  Trupi juaj mund t’ju tregojë shumë për shëndetin – veçanërisht për koronavirusin, i cili mund të prekë pjesë të ndryshme të trupit. Covid mund...

  Popular

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...
  spot_imgspot_img