2.8 C
Priština
9.1 C
Zürich
More

  Etiketë: karantina

  Browse our exclusive articles!

  Hamide Zhigolli dhe Zonja Elena nga Shqipria

  Kujdesi për familjet në Zvicër nga mashtrueset dhe kërcënimet,...

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  Takime romantike në kushte shtëpie

  Fakti se jeni të mbyllur, nuk nënkupton të hiqni dorë edhe na momentet romantike me partnerin tuaj. Madje rekomandohet që të mbani ndjenjat gjallë,...

  Kafen Dalgona apo atë me çokokrem?

  Pas mbylljes së kafiterive, njerëzit në mbarë botën kanë provuar forma të ndryshme për të zëvendësuar espreson dhe makiaton.Dalgona Coffee tashmë ka bërë bujë...

  Këngëtaret kohën po e kalojnë duke vallëzuar

  Tashmë të gjithë janë duke ndenjur në shtëpi për 1 muaj rresht, ndërsa ende nuk dihet se sa do të vazhdojë kjo situatë. Secili...

  Fustani me jastëk është moda e karantinës

  Njerëzit po tregojnë se janë mjaft kreativ gjersa qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. E këto ide të tyre mund t’i gjeni në të gjitha...

  Izolimin kthejeni në kohë atraktive

  Java e parë e të mbyllurit në shtëpi mund të ketë qenë më e lehtë dhe interesante. Por tashmë kur ka kaluar edhe java...

  Popular

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...
  spot_imgspot_img