19.5 C
Priština
More

  Fustani me jastëk është moda e karantinës

  spot_imgspot_img

  Njerëzit po tregojnë se janë mjaft kreativ gjersa qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. E këto ide të tyre mund t’i gjeni në të gjitha rrjetet sociale.

  Maniakët e modës kanë shpikur një fustan interesant i cili shumë shpejt u bë trend i ri. Një jastëk dhe një rrip është ajo çfarë ju duhet që të jeni “IN” në këto momente.

  Mjafton që të shkruani në instagram #pilloëdress dhe do të shihni llojllojshmëri fustanesh prej jastëku.

  A do ta provonit?

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...