29.1 C
Priština
More

  Zbuloni nëse jeni duke e shijuar ende seksin me partnerin/en

  spot_imgspot_img

  Nëse shumica e shenjave më poshtë ju thotë diçka, nuk po e shijoni dhe aq sa mendoni seksin me partnerin. Ndoshta mund të keni nevojë të ndryshoni diçka për ta përmirësuar, ose thjesht të bindeni që ka ardhur koha t’i jepni fund!

  1. Ti gjithmonë „ke diçka për të bërë“ sa herë që partneri yt kërkon pak intimitet.
  2. Ti fantazon për dikë tjetër gjatë kohës që bën seks me të.
  3. Në fakt, ti ke qenë me dikë tjetër prandaj seksi me partneren/in s’të pëlqen më.
  4. Të duket sikur seksi është shndërruar në punë për t’u bërë.
  5. Ai/Ajo është gjithmonë i pari që merr inisiativën.
  6. Nuk ndihesh kurrë komode gjatë aktit.
  7. Pas seksit të lind gjithnjë ndjesia e zhgënjimit.
  8. Ti je e mendimit se ka vetëm një mënyrë të caktuar për të bërë seks.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...