6 C
Priština
12.7 C
Zürich
More

  Etiketë: kengetare

  Browse our exclusive articles!

  Hamide Zhigolli dhe Zonja Elena nga Shqipria

  Kujdesi për familjet në Zvicër nga mashtrueset dhe kërcënimet,...

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  Dafina Zeqiri paralajmëron album me përplot surpriza

  Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri, në vazhdimësi ka sjellë këngë të reja, përkundër izolimit. Këtë e ka mundësuar posedimi i studios së saj në ambiente...

  Zuna sjell videoklip me Loredanën në të

  “Benzema” quhet kënga të cilën reperi Zuna e ka kënduar i vetëm. Por gjithsesi në videoklip i është bërë vend edhe Loredanës. Dyshja që së...

  Ryva Kajtazi bëhet nënë për herë të dytë

  Këngëtarja kosovare, Ryva Kajtazi, sot ka dhënë lajmin e gëzueshëm. Ajo është bërë nënë për herë të dytë. Këtë lajm e ka bërë të ditur...

  Bleona Qerreti feston ditëlindjen dhe mbi 3 dekada karrierë

  Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qerreti, ka kohë që është shpërngulur në SHBA, në kërkim të famës ndërkombëtare. Por ajo sot feston 35 vjetorin e...

  Uliksi i Adelinës është rritur tashmë

  Adelina Ismajli është një nga këngëtaret më të dashura të të gjitha kohërave nga shqiptarët. Ndonëse njihet për thyerjen e tabuve në shoqërinë tonë,...

  Popular

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...
  spot_imgspot_img