Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë. Të emocionuar për pritjen e vajzës, çifti kanë vendosur që t’i bëjnë vajzës një dhuratë para ardhjes në jetë.

Reperi ka punuar një këngë, të cilën po ia kushton vajzës, ndërsa do ta sjell të shoqëruar edhe me videoklip.

Pjesë e klipit do të jetë edhe partnerja e tij, Sara Hoxha, ndërsa një imazh nga prapaskenat e klipit ai e solli në Instagram.

Përmes atij postimi, Ledri bëri të ditur se kënga në fjalë do të publikohet të shtunën në orën 20:00.

Titulli i këngës është “Si baba”, kurse do të jetë një prej projekteve më të veçanta të tij.