-6.4 C
Priština
1.7 C
Zürich
More

  Një veprim dhe do të keni gjinj për tre numra më të mëdhenj!

  spot_imgspot_img

  Edhe kjo është e mundur – me një veprim do të keni gjinj deri në tre numra më të mëdhenj, edhe atë pa kurfarë operacioni dhe intervenimi. Në pyetje ësthë një produkt i shkëlqyer i kompanisë Ann Summers – brushalteri i mençur trishtresor të cilin mund ta bleni për një çmim prej 40 euro.

  Në një anketë të kohëve të fundit, një e treta e femrave kanë pranuar që për çdo ditë bartin sytjena me shtesa, „push up“ dhe modele të cilat i paraqesin gjinjtë më të dendur. Për këtë, „Ann Summers“ e promovoi produktin më të ri.

  E kanë testuar dama të cilat veç kanë vendosur që „t’i hyjnë briskut“, e pas provës kanë qenë të befasuara.

  – Dallimi në pamjen time para dhe pas është fascinues. Me të vërtetë ka efekt sikur të kisha operuar gjinjtë. Asnjë brushalter nuk është kaq i mirë dhe atraktiv – ka shkruar AShton (26) e cila pas kësaj përvoje ka hequr dorë nga operimi estetik i gjinjve./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...