Ledri Vula nuk ka shumë kohë që ka publikuar albumin “10/10”.

“Trandafil i zi” titullohet një nga këngët e albumit të cilën Ledri të dielën e ka publikuar edhe me videoklip.

Kësaj kënge në formë balade, këngëtari i ka bashkangjitur spotin bardh e zi.

Albumi “10/10” i Ledri Vulës përmban 15 këngë dhe disa prej tyre tashmë i ka sjellë me klipe.