Këto janë veshjet më të rehatshme dhe më trendy që ju duhen për verën

Jeni gati për ditët e nxehta të verës? Edhe pse ende nuk po i ndjemë, këto ditë janë shumë pranë dhe na duhet të mendojmë mirë për veshjet që na duhen për të qenë komodë dhe njëkohësisht të dukemi bukur. Veshjet që do t`ju prezantojmë në këtë artikull janë nga të gjitha llojet, të përshtatshme për punë, për përditshmëri, për të dal me miqtë ose për t`i veshur në të trija rastet. Hidhuni një sy, mësoni dhe frymëzohuni se çfarë do t`ju duhet për këtë verë.

1. Një kostum është i pashmangshëm
Xhaketën edhe mund ta lini në shtëpi në ditët e nxehta 😉

2. Xhaketë me vija dhe pa mëngë

3. Jumpsuit komod

4. Fustan xhins

Xhinsi ndoshta nuk është materiali perfekt për verën, por do të dukeni shumë trendy.

5. Pantallona të gjera me kopsa anash

6. Fund me printe kafshësh

7. Jumpsuit shumëngjyrësh

8. Fund me pala korenti

9. Fustan me lule

10. Fustan-xhaketë

11. Pantallona të freskëta me vija

kosovarja.ch