-4.8 C
Priština
3.1 C
Zürich
More

  Binjakë të ngjizur nga dy baballarë të ndryshëm: Vëllezërit zbuluan se si nëna e tyre kishte tradhëtuar babain!

  spot_imgspot_img

  Në Vietnamin e largët kishin lindur binjakë. Nuk ka asgjë për t’u habitur sepse të tillë lindin në mbarë botën, por këta binjakë kanë baballarë të ndryshëm, gjë që ndodhë shumë rrallë.

  Kur dolën binjakët, tre prej prindërve kishin dyshuar se diçka e çuditshme po ndodhte, pasi vënë re dallimet e dukshme në pamjen e fëmijëve të lindur në të njejtën ditë nga e njejta nënë.

  Binjakët, të cilët tani kanë dy vjet, janë dërguar për testimin e AND-së, pasi njëri ka flokët kaçurrel të trasha, ndërsa tjetri flokë të holla të drejta.

  Rezultatet e testit të AND-së në Hanoi, megjithatë treguan se binjakët kanë të njejtën nënë, por baballarë të ndryshëm.

  Burri i nënës (34) është babai i njërit nga binjakët por jo i të dyve. Ky është vetëm rasti i parë në Vietnam, dhe raste tjera të lindjes së binjakëve nga etër të ndryshëm , janë shumë të rralla në botë.

  Që të ngjizen, është e nevojshme që nëna të ketë marrëdhënie seksuale dy herë me meshkuj të ndryshëm, në intervale të shkurtra.

  Jetëgjatësia e qelizës vezë femërore është mes 12 deri 48 orë, ndërsa spermatozoidi mashkullor mund të mbijetojë nga 7 deri 10 ditë.

  Ngjizja e këtyre binjakëve nga etër të ndryshëm, është e mundur vetëm gjatë këtyre periudhave.

  Nuk dihet ende se si ka reaguar Vietnamezi kur ka kuptuar se gruaja e tij e ka mashtruar atë duke ngelur shtatzënë me një burrë tjetër./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...