13.3 C
Priština
More

  Akullore kremoze dhe e shijshme pa sheqer fare

  spot_imgspot_img

  Përbërësit e nevojshëm për 3 vakte:
  – 3 banane të ngrira;
  – 1 grusht mjedra të ngrira;
  – 1 grusht manaferra të ngrira;
  – 2 lugë të vogla kakao.

  Nga këta përbërës mund t’i bëni tri shije akulloreje.

  Përgatitja:
  Pritni 3 banane, një banane dhe mjedrat miksoni në blender. Pastaj qitni në tepsi dhe zbukuroni me mjedra.
  Për vaktin e dytë miksoni në blender bananet dhe manaferrat, ndërkaq vaktin e tretë do ta përgatitni duke përzier bananen dhe kakao dhe duke i miksuar në blender dhe në fund i qitni në tepsi dhe i zbukuroni me çokollatën për zierje, të grirë në blender.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...