20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Etiketë: receta

  Browse our exclusive articles!

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  ‘Bomba’ antivirale për të forcuar imunitetin te fëmijët

  Imuniteti i fortë është çelësi për ruajtjen e shëndetit të fëmijëve, veçanërisht në kolektive më të mëdha, kopshte dhe shkolla. Edhe pse përbërësit natyralë dhe...

  Si të ruani rrushin në kavanoz në mënyrë që të mos kalbet

  Prisni që t’i shijoni pak shijet e verës, pastaj përdorni një kavanoz.Përbërësit: ▪ Rrush ▪ Ujë ▪ Sheqer Përgatitja: Hiqni kokrrat nga kalaveshët dhe vendosni në një enë dhe...

  Trajtimi i thjeshtë për rigjenerimin e flokëve

  Flokët janë një ndër pjesët më të dukshme të trupit. Të pasura me keratinë ato kanë një rol shumë të rëndësishëm, kryesisht në pamjen e...

  Kjo recetë e gatimit të shalqirit është virale në TikTok

  Tarbooz ki sabji ose lëvore shalqiri e gatuar është emri i recetës indiane, e cila për momentin është virale në TikTok dhe ka më...

  Desert me çokollatë, pa vezë, margarinë dhe pa asnjë gram miell!

  Përbërësit: – 500 ml qumësht; – 100 g sheqer, – pak kripë; – 2 lugë pluhur kakao; – 90 g çokollatë të zezë; – 1 qese xhelatinë ose agar. Do t’ju...

  Popular

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Horoskopi javor

  DASHI  Puna: Ndodhitë e reja që do t’ju shoqërojnë këtë...
  spot_imgspot_img