-3.9 C
Priština
2.3 C
Zürich
More

  6 vëllezërit e mbajnë motrën e tyre për herë të parë dhe derdhin lotë gëzimi

  spot_imgspot_img

  Pasiqë që Sher dhe Stefan Ler e kanë sjellë në shtëpi foshnjën e tyre, gjashtë fëmijët e tjerë ishin tepër të entuziazmuar. Fëmija numër shtatë, Rubi, ishte vajza e vetme e familjes me gjashtë djem. Rezultati i atij takimi ishte i mrekullueshëm, ndërsa reaksioni i djemve duke e mbajtur motrën për herë të parë do ju ngazëllejë.

  “Kjo është Rubi dhe unë e dua atë! është më e ëmbël se sa mendoja.” thotë Sheperd, katër vjeçar.

  Noksi dy vjeçar nuk ka shumë për të thënë, mjafton reaksioni i tij.

  Kampbell 10 vjeç prej tash është i brengosur për çunat që do i vardisen motrës së tij. Hjuston 5 vjeç nuk ka fjalë për të thënë:

  Sojeri shtatë vjeç thotë se Rubi është e çmueshme si një rubin.

  Xhekson, i cili është më i vjetri me 13 vite, është i lehtësuar se nuk ka të bëjë edhe me një mashkull tjetër. Ai e falëmnderon motrën e tij pse është vajzë dhe e dashuron shumë./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...