-5.9 C
Priština
2.2 C
Zürich
More

  Vaji i arrës së kokosit – Një vaj Magjik!

  spot_imgspot_img
  Vaji i kokosit është një nga produktet më të mrekullueshme natyrore për shëndetin, lëkurën dhe flokët tanë. Vaji i kokosit ndihmon për të ushqyer flokët e dëmtuar, duke mbajtur skalpin e kokës pa zbokth dhe vepron si një zbutës fantastik.
  Nëse ju doni të përfitoni nga ky produkt i mrekullueshëm natyror për flokët tuaj, atëherë aplikoni recetën tonë si më poshtë:
  2 lugë (supe) vaj kokosi organik
  1 lugë (supe) vaj lajthie 100% natyral
  8 pika vaj esencial mente
  Merrni vajin e kokosit, e hidhni në një enë, shtoni vajin e lajthisë dhe vajin esencial. Përzieni të gjithë përbërësit së bashku derisa të formohet një masë kremoze.
  Aplikoni në flokë nga rrënjët deri tek majat, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të thata.
  Mbulojini flokët me një kapuç plastmasi dhe përdorni një tharëse flokësh për të ngrohur flokët. Mbajeni maskën për 15-30 minuta.
  Përdoret një herë në javë për një muaj, në mënyrë që të keni përfitim të plotë.
  Nga Anila Mirdita

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...