-6.7 C
Priština
2.1 C
Zürich
More

  Tri rutina ditore që e shkatërrojnë flokun e ngjyrosur

  spot_imgspot_img

  Për dallim nga floku natyror, floku i ngjyrosur është më i zorshëm për mirëmbajtje. Përvec preparateve për trajtim dhe hidrim, ajo kërkon e dhe disa ndryshime në rutinën tuaj ditore, të cilat mund të jenë shumë të dëmshme për flokun tuaj. Mësoni tri armiqtë më të mëdhenj të flokëve të ngjyrosura.

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...