25 C
Pristina
20.6 C
Zurich
More

  Trendi më i ri i xhinseve na la pa fjalë

  spot_imgspot_img

  Kohët e fundit më shumë po shikojmë “çmendurira” në tendencat më të fundit të xhinseve, sesa gjëra të zakonshme. Tashmë stilistët duken të jenë në konkurrencë me njëri-tjetrin, për të sjellë trende nga më të pazakontat. Tek xhinset kemi parë eksperimente të ndryshme, por ky i fundit na la pa fjalë. Moda më e re janë; xhinset zhartier.

  E besoni ose jo, vajzat janë “çmendur”, pas këtyre pantallonave aspak të zakonshme. Me këto xhinse vajzat do të ndihen seksi, por do të jenë edhe komode njëkohësisht. Ju a do të guxonit t’i vishnit?

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...