12.7 C
Priština
More

  “Love your Color”, koleksioni më i ri i Vjollca Llapashticës

  spot_imgspot_img

  Disenjatorja e njohur Vjollca Llapashtica, nëpërmjet një fotosesioni e ka prezantuar koleksionin e saj për sezonin pranverë- verë 2018, të quajtur “Love your Color”, shkruan KultPlus.

  Ky koleksion me mbi 40 kreacione, në brendinë e saj përçon mesazhe gëzimi, optimizëm dhe gjallëri, dhe është koleksion shumë femërorë.

  Në koleksionin e prezantuar dominojnë fustane elegante dhe janë të krijuara me këto materiale; sedefe me dizajne të ndryshme, dantella me perla me gurë sfarofski, fustane të kombinuara me plish, tafte me dizajne të luleve të shtypura në te, poashtu një pjesë e këtij koleksioni është krijuar edhe me punë dore.

  Të bashkangjitura disa pamje fantastike, ku duket se Llapashtica e gjithë kreativitetin e saj ka derdhur në këtë koleksion.

  Burim: KultPlus.com

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...