-4.2 C
Priština
0.7 C
Zürich
More

  Trendi më fresh i flokëve në 2018

  spot_imgspot_img

  Balluket duken ndryshim i vogel në flokë, por mund të kenë dikim shumë të madh në gjithë pamjen tuaj. Është shumë e lehtë që t’i bëni prerjen e gabuar, por bëni kujdes të zgjedhni modelin e duhur për ju.

  Për disa balluket janë pjesë e identiteti që nga adoleshenca, disa kanë provuar modele të ndryshme flokësh, e disa mund të jeni duke kërkuar për modele të reja. Të famshmit me ndihmen e grupit të tyre që kujdesen për pamjen e jashtme, janë duke eksperimentuar me balluket.

  Në fotografitë më poshtë mund të shikoni disa modele ballukesh:

   

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...