-5.6 C
Priština
-0.7 C
Zürich
More

  S’ka asgjë më të fuqishme se sa lidhja në mes të nënës dhe fëmijës

  spot_imgspot_img

  Kjo video e cila është pjesë e fushates së Pandora Jewelry. Ashtu edhe siç përshkruhet në videon që kanë postuar ne Youtube, Pandora thot: „Si një eksperiment i vogël mbi veçoritë unike të secilës femer dhe lidhjes së veçantë në mes të nënës dhe fëmijës“ 

  Secili nga fëmijët ka sytë e mbyllur dhe ec drejt rreshtit ku janë të gjashtë nënat, secili nga fëmijët është në gjendje që saktë të identifikoj nënën e tyre.

  Aty ka lot, të qeshura dhe shumë momente të tjera që do ju bëjnë që menjëherë ta telefononi nënën tuaj. Për më shumë emocione, ndiqeni videon:

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...