29.5 C
Priština
More

  Teknika të reja dhe interesante për krijimin e vetullave të mahnitshme…

  spot_imgspot_img

  Teknika të reja dhe interesante për krijimin e vetullave të mahnitshme…

  Bërja tatuazh e vetullave ka ekzistuar qysh në epokën e lashtë egjiptiane, por ndryshe nga Cleopatra, femrat moderne tani kanë përparësi më të madhe në procesin dhe qasjen e lehtë të formësimit të vetullave.

  Në vazhdim po ju paraqesim 13 video, duke konsideruar ekspertë në bërjen e tatuazhit të vetullave, që përfshijnë teknika dhe forma të ndryshme të vetullave si, vetulla të trasha, të holla, me më shumë pigment etj. Shihni më poshtë të gjithë videot.

  Zgjidhja super-pastruese

  UP CLOSE ACTION OF THESE BOMB ASS 3D HAIR STROKES!!! Don't sleep on getting your brows done by me dolls ????INK USED: HONEY BROWN from my ink line that's dropping soon? ————————– ? BOOK an appointment ASAP with me in LAS VEGAS next available appointments are in SEPTEMBER (book now or I'll get booked even farther out)☎️702-333-0755 ⭐️IF YOU CANNOT WAIT FOR ME WE DO HAVE ANOTHER ARTIST WHO HAS BEEN DIRECTLY TRAINED UNDER ME AND YOU CAN BOOK AN APPOINTMENT SOONER? ———————————————————-?BOOKING FOR LA in SEPTEMBER NOW call ☎️702-333-0755 ———————————————————- ?BOOK WITH ME in SACRAMENTO call ?☎️(916)782-2277 ———————————————————-?BOOK WITH ME on my tour dates for appointments please call ☎️702-333-0755 ———————————————————- ✔️semi permanent tattoo ✔️realistic hair like strokes NOT the shaded in "look" ✔️thorough consultation before procedure begins ✔️lasts up to one year ✔️takes about 1 hour to do ✔️minimal pain numbing cream is applied ✔️instant results ✔️I match your brow hair color ✔️redness goes away in 30 minutes ✔️no down time ———————————————————- ——————————————————– STUDENT & CLIENT FEEDBACK —> @threadedbeautyvegas ———————————————————- ??2017 & 2018 TOUR DATES FOR CLASSES ?? DENVER(8 spots left) 3D Hair Strokes Class- September 2nd 2017 ————— VEGAS(3 spots left) 3D Hair Strokes Class- September 10th 2017 ————– NYC (15 spots left) 3D Hair Strokes Class- October 7th 2017 ————– VEGAS(14 spots) 3D Hair Strokes Class- October 14th 2017 ————– SACRAMENTO(15 spots) 3D Hair Strokes Class- October 21st 2017 ————– LAS VEGAS 3D Hair Strokes Class- November 18th 2017 ————– LAS VEGAS 3D Hair Strokes Class- December 16th 2017 ————– ATLANTA 3D Hair Strokes Class- January 13th 2018 ————– BAY AREA 3D Hair Strokes Class- February 18th 2018 ————– DALLAS 3D Hair Strokes Class- March 24th 2018

  A post shared by Brow Queen (@neeziiebabiie) on

  Trajtim i plotë i vetullave

  Hapësirat apo zbrasëtirat në zona të caktuara të vetullave

  Pastrimi i plotë super i kënaqshëm

  Metoda trajtuese në fije me lëvizje delikate

  Metoda zig-zag e formimit të fijeve

  Mbushje e përfunduar

  Pastrim i plotë nga mbushja

  Rezultati përfundimtar natyral

  Rezultat i shkëlqyer i krijimit të vetullave artificiale

  Hijëzim i butë dhe subtil

  Krijimi i harqeve në mënyrë të përsosur

  Rezultati përfundimtar “para dhe pas”/kosovarja.ch/

   

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...