20.7 C
Pristina
16.7 C
Zurich
More

  Trendet më të mira të ngjyrës së flokëve

  spot_imgspot_img

  Edhepse viti 2017 është para përfundimit nuk do të thotë se duhet të ruani ngjyrën nga vera e cila është zbehur. Provoni të paktën edhe një trend para se të vijë dimri dhe të na detyrojë të rrimë brenda shtëpive për katër muaj. Ja trendet që do mund ti provoni:

  E larë e butë me livando dhe ngjyrë rozë. Sikurse Kara Delvinj!

  Bjonde e begatë dhe e butë. Ema Ston ka flokë të valëzuara që duken sikurse gjalpë i shkrirë.

  Maja të kuqërremta të flokëve. Selena Gomez është shembulli për këtë trend.

  Bronzë e shtjelluar. Sekreti i Rita Orës është sasia e madhe e bakrit, platinës dhe bronzës e përzier sëbashku.

  E zezë e korbit. Zoi Kravits është sinonimi i kësaj.

  Ngjyra me një proces. Sofi Tarner ka një ngjyrë gështenje që është e njejtë nga rrënja deri tek majat e flokëve.

  E zezë me nuancë vjollce. Xhourdan Dan është sinonimi i nuancës ngjyrë vjollce në flokë të zeza./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...