24.7 C
Pristina
21.3 C
Zurich
More

  Të gjitha herët kur një parfum në çantë të shpëton jetën

  spot_imgspot_img

  Patjetër që nuk do të të themi që të tërheqësh zvarrë një shishe të madhe parfumi 100 ml. Por sa herë që blen parfumin tënd në parfumeri, mos harro që t’i kërkosh shitëses edhe një flakon të vogël tester, që tanimë gjendet në çdo vnd ku shiten parfume. Të duhet një e tillë për ta mbajtur përherë me vete në çantë dhe avantazhet duket se janë shumë

  1 – Një sprucim parfumi të rikthen enjëherë atë ndjesinë e mëngjesit kur apo ke dalë nga shtëpia e larë. Ke kaluar një ditë të gjatë dhe të lodhshme dhe dy pika parfum do të të freskojnë sërish si në mëngjes.

  2 – Efekti zgjim: është ai momenti në kulmin e punës kur nuk ke më fuqi as të flasësh. Je aq e stresuar ssa mezi mbushesh me frymë ? Nxirr nga çanta parfumin tënd të vockël dhe do të të hapen sytë menjëherë.

  3 – Në mbrëmje dikush të kërkon që të dilni për të pirë diçka? Për një ftesë të papritur ka një përgjigje elegante : një furçë flokëve, një buzëkuq i kuq dhe një pikë parfum pas veshit. Ja ku je gati për një mbrëmje fantastike.

  4 – Je duhanpirëse ? Ti e njeh mirë aromën e rrobave dhe flokëve nga typi i cigares. Një sprucim mbi flokë mbase e largon pak aromën e rëndë të nikotinës./kosovarja.ch/

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...