-5.6 C
Priština
-2.4 C
Zürich
More

  Qafa nuk do të të djersijë më këtë verë se do t’i mbledhësh bukur flokët

  spot_imgspot_img

  Vera është e bukur, por përvëluese. Një ndër bezditë më të mëdha është floku i cili e torturon qafën për sa kohë neve i lëmë flokët lëshuar. Duhet të kesh vërtet stil e duhet të ndjekësh tendencat për t`i kapur flokët e për të mos u dukur si në shtëpi. Kjo nuk është e pamundur.

  Deri tani vajzat që merren me modë kanë zbuluar 9 modele fantastike që do të të bëjnë ta harrosh përgjithmonë djersitjen e qafës. E përbashkëta e të gjithë modeleve janë aksesorët. Zgjidhi sa më të bukur./F.H/Tiranapost.al

  ?

  A post shared by Yara (يارا‎) Shahidi (@yarashahidi) on

  Trying to find my way into the Royal Wedding …

  A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

  Përshtatur nga: Marie Claire

  Shpërndaje postimin:

  spot_imgspot_img

  Të popullarizuara

  spot_imgspot_img

  Artikuj të ngjajshëm
  Artikuj të ngjajshëm

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...