20.3 C
Priština
17.5 C
Zürich
More

  Etiketë: ushqim

  Browse our exclusive articles!

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Tartar me salmon, delikatesë dhe shije

  Kjo pjatë me ngjyra të bukura është e freskët dhe shumë e shijshme! Ajo shërbehet si pjatë e parë, por mund të shijohet dhe...

  Pse trupi kërkon më shumë ushqim në dimër?

  Produktet e stinës janë burimet më të mira natyrale të vitaminave dhe mineraleve. Trupi i njeriut është në gjendje të flasë e të shprehet qartë...

  ​A është e dëmshme të hahet i njëjti ushqim çdo ditë?

  Njerëzit zakonisht përgatisin ushqim për ditën tjetër në fundjavë, kështu që ndodh që ata të hanë të njëjtin vakt për disa ditë me radhë....

  Supë kungulli jeshil dhe picë vegjetariane

  Supë kungulli jeshil Lëng pule 300 g kungull njomë 50 g gjalpë 2 limonë 1 qepë e thatë 2 qepë të njoma 2 thelpinj hudhre 1 tufë borzilok Pak mendërz e freskët Arrë moskat 100...

  Selino – bima që përmirëson humorin dhe lufton ankthin e depresionin

  Ditë të këqija ka secili person, por ndryshimet e shpeshta e të vazhdueshme të humorit nuk duhet injoruar dhe gjithsesi duhet t’u kushtohet kujdes. Humori...

  Popular

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...

  Horoskopi javor

  DASHI  Puna: Ndodhitë e reja që do t’ju shoqërojnë këtë...
  spot_imgspot_img