29 C
Priština
More

  Etiketë: Nëna

  Browse our exclusive articles!

  Pushimet shijojnë më shumë me Prime Travel

  Ndërsa ditët e diellit të gushtit i lënë butësisht...

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  10 Çrregullime gjenetike që trashëgohen nga ana e nënës

  Çdo person është produkt i dy vijave gjenetike, është Vija e Gjakut, që kap gjithë parardhësit e tij/saj nga ana e babait, dhe Vija...

  Shëndeti i zemrës së fëmijës varet shumë nga nëna

  Prindërit kanë një shumë detyra delikate lidhur me fëmijët e tyre. Jo vetëm në lidhje me edukimin dhe rritjen e fëmijëve, por edhe në...

  Si ndikon tek fëmija ankthi dhe depresioni gjatë shtatzënisë?

  Sipas një studimi të ri, ankthi psikologjik i nënës gjatë shtatzënisë mund të rrisë rrezikun për astmë te foshnja e saj.Studiuesit kishin marrë prindërit...

  Përfitimet nga konsumimi i avokados gjatë shtatzanisë

  Konsumimi i avokados preferohet për të gjithë, për arsye të vlerave të shumta ushqyese që ka. Por, konsumimi i saj gjatë shtatzanisë preferohen edhe...

  Si ndikojnë cistet ovariane gjatë shtatzënisë

  Cista është një qese e mbushur me lëng që formohet në disa organe të trupit dhe rritet në njërën apo në dy vezoret. Disa lloje...

  Popular

  Dëshironi të vraponi më shpejt, ndiqni këto tri këshilla

  Të gjithë e kemi dëgjuar frazën se duke e...

  Dëgjoni këto këngë për seks të ngadaltë dhe sensual

  Muzika mund të ndikojë në dëshirën tonë seksuale. Kështu...

  Çfarë është shtatzënia ektopike?

  Një shtatzëni ektopike mund të jetë një ngjarje shkatërruese...

  Pesë shënjat më manipuluese të horoskopit

  Në varësi të shenjës së zodiakut, disa njerëz mund...
  spot_imgspot_img