29.6 C
Pristina
25.5 C
Zurich
More

  Etiketë: ndikimi

  Browse our exclusive articles!

  Këto cilësi të mashkullit, vlerësohen më shumë nga një femër

  Të gjithë meshkujt mendojnë që femrat janë të interesuara...

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  ‘Selfiet’ mund të çojnë në rritje të kërkesave për kirurgji plastike

  Me ardhjen e telefonave inteligjentë erdhi rritja e ‘selfieve’, të shpërndara çdo ditë nga miliona persona që kërkojnë “like” në mediat sociale. Por një studim...

  Ushqimet që duhet të shmangë një nënë që ka foshnjën në gji

  Kushtojini vëmendje asaj që hani, atë e merr edhe foshnja juaj dhe mund ta shqetësojë atë. Ushqimi i gruas që ka foshnjë në gji është...

  Ekspertët: Arsyeja pse nuk mund të flini kur jeni me perioda

  Ekpertët kanë treguar se si menstruacionet mund të ndikojnë në gjumin tuaj.Trupi i femrës kalon nëpër një sërë ndryshimesh gjatë një cikli menstrual, duke...

  Ushqimet që shkatërrojnë shëndetin tonë

  Rritja e ushqimeve të përpunuara ka të ngjarë të luajë një rol të madh në shëndetin tonë. Reduktimi i konsumit të këtyre ushqimeve ofron...

  Efektet e dëmshme të medieve sociale në jetën e fëmijëve ndryshojnë sipas moshës

  Rreziku i dëmtimit të fëmijës suaj nga mediet sociale është më i lartë në mosha të caktuara dhe është i ndryshëm për vajzat dhe...

  Popular

  Reduktimi i kripës dhe ndikimi në organizëm

  Kripa është pjesë e rëndësishme e dietës suaj kur...

  12 shenja që tregojnë se partneri ju dashuron çmendurisht

  Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por...

  8 mënyra për të rikthyer besimin tek vetja para çdo takimi të parë

  Nuk ka rëndësi sa takime të reja keni bërë...

  Çfarë dini për energjinë seksuale?

  Kur dëgjoni termin "energji seksuale", ndoshta mendoni për tensionin...
  spot_imgspot_img